SLUŽBY

Koordinace staveb

Provádíme koordinaci Vašich projektů a staveb s cílem minimalizovat veškerá rizika. Obsahem koordinace je doporučení správných technických řešení, organizačních opatření z hlediska bezpečnosti práce a zpracování projektové dokumentace a další potřebná opatření pro správný chod a přípravu staveb.

Dodávka stavebního materiálu

Ať už se chystáte realizovat výstavbu rodinného domu nebo jen plánujete stavební úpravy menšího rozsahu, zajistíme pro Vás dodání veškerého stavebního materiálu vždy dle dohodnutého termínu. Společně s dodávkou Vám zajistíme odborné poradenství při jeho výběru.

Přípravné práce

Mimo samotné realizace staveb zajišťujeme také přípravné stavební práce, jako je příprava lešení, zasíťování staveb, elektrické práce, odpady, telefonní linky, internetové připojení, kamerové systémy, řezání a spárování kamene a v neposlední řadě výstavba komínů.

Dokončovací práce

Stejně tak jako přípravné práce, tak i dokončování stavební práce jsou zahrnuty v činnostech naší společnosti. Jedná se například o kamenné obklady, kolaudace komínů, pokrývka střechy a rekonstrukce veškerých staveb a objektů.

Správa budov

Pro bezproblémový a plynulý chod objektu zajistíme jeho komplexní správu. Díky zabezpečení veškerých činností spojené s provozem objektů se budou návštěvníci či nájemníci cítit zcela bezpečně a komfortně.

Kolaudace objektů

Ať už se jedná o bytový, či nebytový prostor, zajistíme pro Vás kolaudaci pro plnohodnotné užívání dokončené stavby.

O společnosti

Řadíme se mezi neustále rozvíjející se společnosti, veškeré poskytované služby provádíme na základě individuálních požadavků každého zákazníka. U každého projektu klademe důraz na vysokou kvalitu provedení, výsledkem naší práce je vždy spokojený zákazník.

Kontaktní informace

Stavbostav s.r.o.
Bystrá nad Jizerou 9
513 01 Bystrá nad Jizerou

+420 773 901 838
info@stavbostav.cz

IČ: 01940660
DIČ: CZ01940660